0552 725 74 25 - 0530 554 83 62

Vizyonumuz


Rekor İnsan Kaynakları olarak kurulduğumuz günden bu yana, müşterilerimizi ürettiğimiz hızlı ve yenilikçi çözümlerle memnun etmeye odaklanmak. Sektörde gerçek anlamda tecrübeli personelimizle müşterilerimizin adeta bir gölgesi gibi her an yanlarında olup ve her ihtiyaç veya problemlerinde hızlı ve yerinde çözümler üreterek maliyet kalıplarını önlemek.

İşe uygun kalifiye personellerle verimliliği arttırarak müşterilerimizin rekabet gücünü arttırmak. Çalıştırdığımız her bir personel ile ülkemiz istihdamına katkıda bulunmak.Personellerimizin güvenli ve sağlıklı bir iş ortamında çalışmalarını sağlamak. Çözüm ortağı olarak sektörümüzde lider ve aranan bir firma olmaktır.

Misyonumuz


Dünyanın insan odaklı kurulduğunun bilincinde olarak günümüz rekabetçi piyasalarında fark yaratacak yegane unsurunda insan olduğu düşüncesi ile doğru ve işe uygun personelin hizmet verdiğimiz müşterilerimiz için fark yaratacak çözümler ve kaliteli iş gücü üreteceğine inanıyoruz. Bu felsefemizle müşterilerimize sağlayacağımız kaliteli, hızlı, doğru çözümler ve iş gücü ile üretimlerine katma değer sağlayarak çözüm ortaklarımızın sektörlerinde rekabet güçlerini artırarak ülkemizin ekonomisi istihdamına katkı sağlamaktadır.